ÖVRIGT / Diverse / Grafiskt blad 15936004
nr 1593 6004
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
Grafiskt blad, "Sitt". Signerad, numrerad 57/100. Bildmått: 29x21cm, yttermått inklusive ram: 41x32cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:20:24
28/1 23:34:57